Katarzyna Mętrak

email: kasia@studiosg.pl, tel: 728 802 721

Z wykształcenia architekt, z zawodu grafik z prawdziwie inżynierskim podejściem.

W przygotowywanych przeze mnie projektach dążę do zachowania porządku, poprzez prostotę i minimalizm. Uważam, że funkcjonalność, czytelność i UX są najważniejszymi aspektami wpływającymi na atrakcyjność projektu od strony wizualnej.

Współpracuję z branżą deweloperską


W związku ze znajomością środowiska architektonicznego bardzo chętnie współpracuję z branżą deweloperską. Ułatwiam komunikację architektów z działem marketingu deweloperów. Przygotowuję pełen zakres materiałów promocyjnych dla inwestycji, takich jak m.in.: Logotyp inwestycji wraz z brandbookiem, folder inwestycji, karty mieszkań, wizualizacje, ulotki, okleiny na stanowiska targowe, banery, stronę internetową, reklamę do gazety oraz banery do kampanii Google Ads.


Tworzę grafikę produktową


Wspieram przedsiębiorców w tworzeniu ich własnych marek. Wspólnie tworzymy komunikację wizerunkową, która sprawnie podkreśla najistotniejsze dla użytkownika cechy produktu.

Ubieram produkt w niepowtarzalny design, ponieważ wierzę, że pierwsze wrażenie kreuje opinię u odbiorcy już na etapie rozpakowywania produktu. Tworzę opakowanie, które pozytywnie zaskoczy oraz zatrzyma wzrok odbiorcy na dłużej. W zależności od rodzaju produktu stworzę: wzór na tkaniny, wzór na skarpetkę, grawer na skórze, etykietę produktową oraz opakowanie wraz z wykrojnikiem. Do promocji produktu stworzę identyfikację wizerunkową firmy, stronę internetową, katalog, czy ulotkę.

Z zaangażowaniem pomagam spełnić marzenie o wprowadzeniu własnego produktu na rynek. 


Projektuję serwisy internetowe w oparciu o makiety UX.


Piękny wygląd strony to nie wszystko. Najważniejsza jest intuicyjność poruszania się po serwisie internetowym, ponieważ to ona pozytywnie wpływa na konwersję i prowadzi klienta przez ścieżkę zakupu. Jeśli posiadasz biznes, który wymaga uporządkowania i nadania struktury, naszą graficzną współpracę rozpoczniemy od analizy funkcjonalnej wszystkich treści, które chcesz przekazać czytelnikowi. Podczas warsztatu uszeregujemy informacje i stworzymy koncept, na podstawie którego powstaną makiety UX Twojej strony internetowej. 

Dzięki interaktywnej makiecie UX niezawierającej warstwy graficznej możemy w pełni skupić się na intuicyjnym poruszaniu wśród najważniejszych informacji. Po zaakceptowaniu warstwy merytorycznej stworzę atrakcyjny design dla Twojego serwisu.


Mogę Ci w czymś pomóc?

Kasia

Współpracujący

Gabriela Jeziorska

Copywriting, obsługa Social Media