loading

Pokaż informacje
Studio SG

© Studio SG

crayons-1018580_1920bb
Katarzyna-Gołynska

Uwielbiam tworzyć coś z niczego :). Dobrze wiem, że nic nie daje tyle energii, co realizacja zamierzonego celu. Mam tu na myśli stworzenie produktu lub usługi, nad którymi pracowało się przez dłuższy czas. Nie ma znaczenia jakiej wielkości jest to produkt. Nie jest ważne również to, czy ma on charakter fizyczny czy wirtualny (wykreowany w internecie). Satysfakcja z końcowego efektu i wykonanej pracy jest porównywalna!

Inspiruje mnie rozwijanie własnych pomysłów. Wspieram również tych, którzy podobnie jak ja, chcą spełniać swoje marzenia i dążą do stworzenia lub rozwijania swojego produktu/usługi. Pomogę Ci lepiej poznać Twojego klienta. Wspólnie zastanowimy się, gdzie możemy go znaleźć. Ponadto, stworzymy ofertę dostosowaną do jego potrzeb.

W dzisiejszych czasach tworzenie produktu, nie może się obejść bez procesu kreowania marki. Ma to szczególne znaczenie dla nowo powstających produktów, ale także dla odświeżania tych, które już funkcjonują na rynku. Twoja marka musi być spójna wizualnie i nieść ze sobą określone wartości. Pomogę Ci stworzyć design i komunikację dla Twojego produktu.

Zobaczmy, w czym Ci mogę pomóc:

branding-book

Branding

Stworzę wizerunek Twojego produktu lub marki. Zaprojektuje materiały do nowej kampanii reklamowo-informacyjnej. Przygotuję zestaw zasad, które wyznaczą kierunki przyszłych działań graficznych – tzw. Branding book. Od teraz Twój produkt/marka, będzie prezentowany w sposób rzetelny i spójny we wszystkich kanałach komunikacji

projektowanie-graficzne

Projektowanie graficzne

Dzięki wyspecjalizowanej oprawie graficznej, wzbogacę Twoje aktualne działania. Potrzebujesz strony internetowej, ulotki, baneru internetowego lub innych materiałów promocyjnych? Zacznij współpracę ze mną, a w swoich projektach poczujesz powiew świeżości i kreatywności!

marketing-komunikacja

Marketing i komunikacja

Wspólnie zastanowimy się nad określeniem Twojej grupy docelowej. Powiększymy efektywność działań promocyjnych. Stworzę dla Ciebie indywidualną strategię marketingową. Będzie ona wykorzystywała m .in. media społecznościowe, SEO oraz inne narzędzia promocyjne dostosowane do Twoich potrzeb.

Zastanawiasz się,
czy będzie nam się dobrze współpracowało?

 

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ KONSULTACJI ONLINE

 

Prześlij kilka informacji o Twoim biznesie lub pomyśle. Dzięki temu zapoznam się z Twoją sytuacją i zobaczę, na jakim jesteś etapie rozwoju produktu. Daj znać, czego aktualnie potrzebujesz do rozwoju swojej działalności?

W ciągu dwóch dni wrócę do Ciebie, z wyznaczonym terminem spotkania online na Skype. Następnie przedstawię Ci moją koncepcje na działanie, które powinno przynieść oczekiwane efekty.

Ważne jest dla mnie, abyśmy poznali się na początku naszej współpracy. Chcę aby nasze relacje były partnerskie, dzięki czemu łatwiej będzie mi wesprzeć Twoją działalność.

Do zobaczenia!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości