loading

Pokaż informacje
Studio SG

© Studio SG

Oaza przy Włościańskiej

Oaza przy Włościańskiej jest inwestycją dewelopera znanego z inwestycji Oaza Bronowice. Projekt zakładał spójność z istniejącą…

Szczegóły

Projekt strony internetowej - Oaza przy Włościańskiej
Projekt strony internetowej - Oaza przy Włościańskiej

Oaza przy Włościańskiej

Kategoria Projektowanie dla deweloperów
. 17 sierpnia 2016

Oaza przy Włościańskiej jest inwestycją dewelopera znanego z inwestycji Oaza Bronowice. Projekt zakładał spójność z istniejącą identyfikacją, wyróżniając ją elementami charakterystycznymi dla inwestycji Oaza przy Włościańskiej.

Zadaniem projektu było stworzenie identyfikacji wizualnej, materiałów promocyjnych oraz serwisu internetowego przyjaznego dla użytkowników dla inwestycji Oaza przy Włościańskiej.

Logotyp

Logotyp Oaza przy Włościańskiej zakładał spójność znaku z OAZA Bronowice. Swoim charakterem wpisuje się w styl flat design. Dominującym kolorem logotypu jest pomarańcz, do którego inspiracje znajdziemy na elewacji inwestycji.

opw

Stylistyka

Kolor pomarańczowy w całej komunikacji jest wykorzystywany jako wyróżnik i akcentowanie informacji. Kolor szary pełni funkcję dopełniającą. Linie oddzielające lub uzupełniające kontent służą rozgraniczeniu treści oraz wprowadzeniu lekkości

f3
.

Strona internetowa

Głównym narzędziem wspierającym sprzedaż dla dewelopera jest przejrzysta oraz intuicyjna prezentacja mieszkań, które posiada w swojej ofercie. Ważne jest aby rozwiązanie przyciągało uwagę potencjalnego klienta, a konkretne mieszkania były przedstawione w przystępny sposób dla osób, nie związanych z branżą architektoniczną.

wyszukiwarka

Do prezentacji mieszkań zostało zastosowane rozwiązanie interaktywnej wyszukiwarki mieszkań z wizualizacji. W pierwszym kroku w intuicyjny sposób klient jest prowadzony poprzez wybór piętra na wizualizacji budynku. Następnie przenosimy się na rzut kondygnacji z którego możemy wybrać podgląd wolnych mieszkań. Każdy rzut jest przedstawiony w przystępny sposób z rozrysowanym przykładowym wyposażeniem.

Dodatkowym elementem ułatwiającym znalezienie konkretnego mieszkania jest wyszukiwarka na stronie głównej. Umożliwia ona w łatwy i szybki sposób odnalezienie mieszkania po parametrach: ceny, ilości pokoju, piętra oraz metrażu.

f4

Współtworzone z Agencją Interaktywną KADEOR

Dziękujemy za uwagę! :D