loading

Pokaż informacje
Studio SG

© Studio SG

Jemsushi

Jemsushi.pl to firma zajmująca się sprzedażą produktów spożywczych sushi oraz gadżetów inspirowanych wyglądem prawdziwego sushi. W…

Szczegóły

Projekt strony internetowej - Jemsushi
Projekt strony internetowej - Jemsushi

Jemsushi

Kategoria Projektowanie graficzne
. 5 lipca 2016

Jemsushi.pl to firma zajmująca się sprzedażą produktów spożywczych sushi oraz gadżetów inspirowanych wyglądem prawdziwego sushi. W swojej ofercie oferują duży zakres różnorodnych produktów.

Wyzwania projektu to: intuicyjny i nowoczesny sklep internetowy, przejrzysta prezentacja kategorii produktów oraz spójna ikonografika dla serwisu.

Sklep internetowy

 

kategorie

Sklep jest podzielony na kategorie: Sushi gadżety oraz Produkty do sushi. Głównymi kryteriami rozłożenia kategorii na sklepie jest: wielkość sprzedaży oraz popularność. Sushi gadżety to najważniejsza kategoria, docelowo na niej ma być największy obrót sklepu. Ważnym elementem projektu sklepu było znalezienie rozwiązania na ekspozycje podkategorii Sushi gadżetów, od razu po wejściu na sklep.

Podkategorie Sushi gadżetów zostały umieszczone w bocznym menu. Dzięki czemu na pierwszy rzut oka zapraszają różnorodnością.

e5

Ikonografika

 

Ze względu na niestandardowe produkty i specyficzną grupę docelową wkomponowany został przekaz graficzny za pomocą ikon. Ikony mają za zadanie przykuć uwagę wzrokowców oraz zainteresować rozwiązaniami, których się nie spodziewają.

Ikony odzwierciedlają kształt powstałych gadżetów, utrzymane są w dwukolorowej stylistyce sklepu. Ikony stanowią zarówno pojedyncze produkty jak i całe kategorie.

e3

Materiały promocyjne

Ikony produktów są głównym elementem prezentacji oferty w projektowanych materiałach promocyjnych.

e4

Współtworzone z Agencją Interaktywną KADEOR

Dziękujemy za uwagę! :D