loading

Pokaż informacje
Studio SG

© Studio SG

Goelectric

Projekt graficzny dla sklepu producenta motorowerów Goelectric. Zadaniem sklepu jest prezentacja szerokiej gamy skuterów oraz akcesorii….

Szczegóły

Projekt strony internetowej - Goelectric
Projekt strony internetowej - Goelectric

Goelectric

Kategoria Projektowanie graficzne
. 25 lipca 2016

Projekt graficzny dla sklepu producenta motorowerów Goelectric.

Zadaniem sklepu jest prezentacja szerokiej gamy skuterów oraz akcesorii. Właścicielowi zależało na wyróżnieniu w atrakcyjny sposób usługi serwisowania i napraw.

Wyróżnienie na tle konkurencji, poprzez:

 

Indywidualny projekt ikon

 

W celu lepszej wizualizacji działów oraz gamy produktów producenta motorowerów, stworzyliśmy dedykowane projekty ikon, charakterystyczne dla danej branży.

1

Kolorystyka

 

Kolorystyka strony ma za zadanie budzić w kliencie spokój i opanowanie w kontraście do emocji, których przyczyną jest radość z jazdy.

Zakup produktu poprzedzony jest merytoryczną wiedzą oraz racjonalnym spojrzeniem. Oddziaływanie na emocje powinno odbywać się w subtelny sposób, w atmosferze bezpieczeństwa.

 

2

Instrukcja obrazkowa

 

Aby przekaz stał się bardziej atrakcyjny dla odbiorcy zostały stworzone instrukcję przy użyciu obrazków. W ten sposób powstały scenki, które świetnie opisują sposób obsługi czy proces napraw sprzętu. Instrukcja jest dostępna w formie webowej oraz papierowej.

d6

d7

Współtworzone z Agencją Interaktywną KADEOR

Dziękujemy za uwagę! :D