loading

Pokaż informacje
Studio SG

© Studio SG

Współpracujmy w 2019r

Pracujesz u dewelopera w dziale marketingu? Zajmujesz się sprzedażą nowo powstającej inwestycji? A może po prostu interesujesz się rozwiązaniami marketingowymi stosowanymi przy sprzedaży mieszkań… Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco… To dobrze trafiłeś! Jest nam bardzo miło, że odwiedzasz naszą stronę 🙂 Korzystając z okazji, chcielibyśmy Cię zaprosić do współpracy przy naszych projektach.

Zapoznaj się z naszymi działaniami i porozmawiajmy o potencjalnej współpracy.

klient-deweloper-customer-journey

Analiza jakości aktualnych działań

PRZEANALIZUJEMY KIM SĄ TWOI KLIENCI

Odpowiemy na pytania: Jak oceniają Twoją ofertę i jakość obsługi? Na jakim etapie współpracy najczęściej tracisz klientów? Jak poprawić efektywność prowadzonych działań reklamowych?

W branży nieruchomości najważniejszą wartością jest wzbudzenia zaufania u potencjalnego klienta. W całym procesie sprzedaży, ważne jest pierwsze wrażenie. Składa się na nie zapoznanie z ofertą, a także opieka jaką sprzedawca obdarza klienta. Transakcja dochodzi do skutku tylko w jednym przypadku. Kiedy klient z pozytywnymi odczuciami przechodzi przez cały proces sprzedaży.

Podejmij z nami współpracę, a my odciążymy Twoich sprzedawców. Przeprowadzimy za Ciebie badania, zarchiwizujemy je oraz przekażemy raporty. Otrzymasz od nas kompletne dane na temat tego, o co powinieneś zadbać lub poprawić w swoim procesie sprzedaży.

Marketing i komunikacja

ZWIĘKSZYMY EFEKTYWNOŚĆ TWOICH DZIAŁAŃ REKLAMOWYCH

Stworzymy obraz “persony” na podstawie Twoich aktualnych klientów. Określimy grupę docelową, dopasowaną do Twoich inwestycji. Stworzymy strategię działań marketingowych i komunikacyjnych.

Zacznij z nami współpracować, a my przeanalizujemy Twoją efektywność aktualnych działań reklamowych. Zoptymalizujemy Twoje koszty reklamowe. Wdrożymy nowe i kreatywne rozwiązania, dopasowane do Twojej grupy docelowej.

zwiekszymy-efektywnosc-dzialan-reklamowych

Branding/Kreacja/Świadomość inwestycji

STWORZYMY WIZERUNEK NOWEJ INWESTYCJI

Nowoczesne budownictwo, design i spójna komunikacja marki. Te zagadnienia przyciągają potencjalnych klientów. Zadbaj o pozytywne pierwsze wrażenie podczas zapoznawania się z Twoją ofertą. Utrzymanie stylu we wszystkich materiałach promocyjnych dotyczących inwestycji, jest zapowiedzią jakości i profesjonalnej obsługi. Daj się poznać klientowi z jak najlepszej strony.

Zobacz: PORTFOLIO

Projektowanie wnętrz

STWORZYMY WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Wspólnie zastanowimy się, do jakiej grupy docelowej będziesz kierował swoją ofertę. Na tej podstawie stworzymy aranżację wnętrz, odpowiadające potrzebom Twoich klientów. Przygotujemy ofertę dla osób planujących powiększenie rodziny, a także dla par czy singli.  Każda z grup otrzyma uwypuklone cechy inwestycji, które będą z ich punktu widzenia najatrakcyjniejsze.

Kreatywny gadżet

PERSONALIZOWANY GADŻET DLA KAŻDEGO KLIENTA

Wystawiasz się na targach mieszkaniowych? Chciałbyś podarować miły upominek osobom odbierającym mieszkanie? Wybierz kreatywny gadżet z naszej oferty. Przy wyborze gadżetów przyświecał nam cel. Poza miłą niespodzianką, gadżety mają być przede wszystkim użyteczne dla przyszłych mieszkańców. Podaruj upominek i przypominaj o sobie w codziennych sytuacjach.

Poprowadzimy fanpage Twoich projektów inwestycyjnych

Prowadzisz fanpage inwestycji? Chciałbyś zwiększyć jego widoczność i zainteresowanie wśród potencjalnych odbiorców? Zastanawiasz się jak zaangażować czytelników? Możemy Ci pomóc!

DARMOWA OFERTA:

Przygotujemy dla Ciebie harmonogram postów na stronę inwestycji. Grafik wpisów będzie opracowany na wybrany miesiąc, a publikacje zostaną rozplanowane na każdy dzień miesiąca. Dzięki takiej organizacji fanpage’a, zwiększysz swój poziom dotarcia do odbiorców oraz będziesz przypominał o sobie każdego dnia!

Jeśli spodoba Ci się nasz pomysł na fanpage’a inwestycji, możemy dla Ciebie stworzyć zestaw tekstów oraz grafik na cały miesiąc w promocyjnej cenie.

prowadzenie-funPage-inwestycji2
mapa-inwestycji-dobrzezamieszkasz

Promuj się na naszej mapie inwestycji

Dla czytelników DobrzeZamieszkasz.pl tworzymy mapę z aktualną bazą inwestycji deweloperskich. Użytkownik korzystający z naszej mapy, zostanie bezpośrednio przekierowywany na stronę dewelopera. Będzie tam mógł zapoznać się z pełną ofertą mieszkań.

Zalety:

  1. Promujemy Twoją stronę, dzięki czemu czytelnik ma zawsze aktualną ofertę
  2. Wyszukiwanie inwestycji na mapie, spełnia jedno z trzech głównych kryteriów wyboru inwestycji. Twoi odbiorcy zapoznają się z LOKALIZACJĄ
  3. Unikasz pośredników w sprzedaży

 

Już dziś rozpocznij promocję swojej inwestycji na mapie DobrzeZamieszkasz.pl!

Mapa inwestycji zbiera aktualną ofertę deweloperów na rynku. Każda inwestycja jest przedstawiona w formie wizytówki google. Co będzie się na niej znajdowało, zależy od informacji jakie umieściłeś w wizytówce.

Uatrakcyjnij wizytówkę i zwróć na siebie uwagę! Możemy też stworzyć atrakcyjną wizytówkę za Ciebie, będzie zawierać: logo inwestycji lub/i dewelopera, zdjęcia inwestycji, krótki opis oraz przekierowanie do Twojej strony.

Cel projektu: Mapa inwestycji ma za zadanie zebrać wszystkie oferty w jednym miejscu. Ponadto sprawnie przekieruje osoby poszukujące mieszkania do pełnej oferty dewelopera.

Rozwiązanie aktualnego problemu

Naszą ofertę dostosujemy do Twoich oczekiwań tak, aby stała się rozwiązaniem aktualnych problemów. Razem określimy przyszłe cele, a sami STWORZYMY OFERTĘ SKROJONĄ NA TWOJĄ MIARĘ.

Zapraszamy do kontaktu.

deweloper-klient
wspolpraca deweloperem

Wymieniajmy się naszymi doświadczeniami

Serdecznie zapraszamy Cię do dzielenia się wiedzą w komentarzach, na łamach naszego bloga. Treści oraz raporty, które publikujemy są dla wszystkich darmowe. Mają one cel edukacyjny. Pomagają marketerom efektywnie dotrzeć do klienta. Doradzają również jak utrzymać efekt zadowolenia konsumenta przez cały proces zakupu mieszkania.

Chętnie poznamy również Wasze doświadczenia ze współpracy z klientem. Wspólnie twórzmy wartość merytoryczną na podstawie różnych praktyk.